Přes zisk pouhého jednoho mandátu se budeme po celé volební období snažit naplňovat programová východiska i náš program.


Spousty falešných slibů ze všech stran

12. října 2010 v 21:53 | IL |  Týnišťské volby 2010
V kampani pro týnišťské volby vytryskl gejzír falešných slibů ze všech stran. Největším experty ve slibování jsou komunisté. V níže uvedeném přehledu je pouze výběr některých ze slibů.
Slibuje se leccos - bezplatné školství a zdravotnictví, tunely u nádraží atd. atd.
Většinou jde o věci, o kterých se rozhoduje v parlamentu nebo jsou v kompetenci jiných subjektů (nádraží, kruhový objezd).
Kruhový objezd se jeví ještě být z těchto všech slibů nejvíce reálný, protože město má sílu jej nějakým způsobem finančně podpořit. Protože se to ale současným stranám ve vedení města v minulém období s Ředitelstvím silnic a dálnic nepodařilo dojednat, asi to bude chtít zásadní změnu přístupu k dané věci.
Nezávislé sdružení Nové Týniště kruhový objezd na Albrechtice rovněž podporuje. Než v tomto směru začneme něco slibovat, musíme analyzovat situaci s pozemky a propočítat, jaké zdroje a páky je město schopno na danou akci využít.

 


Anketa

Co si myslíte o výstavbě kruhového objezdu na Albrechtice?

Je to prvořadá priorita. Hned se do něj pusťte. 65.1% (28)
Klídek. Může to počkat. 34.9% (15)

Aktuální články

Reklama
Přes zisk pouhého jednoho mandátu se budeme po celé volební období snažit naplňovat programová východiska i náš program.