Přes zisk pouhého jednoho mandátu se budeme po celé volební období snažit naplňovat programová východiska i náš program.


"Volební guláš" a co nového v údržbě Týniště přineseme my.

4. září 2010 v 12:54 | IL |  Týnišťské volby 2010
V naší první verzi volebního programu, kterou jsme rozeslali spolu s podpisovou peticí a jež je k dispozici v článku z 10.7. s názvem "Informace o Sdružení nezávislých kandidátů Nové Týniště", jsme upozorňovali na některé nedostatky v údržbě týnišťských komunikací.

Týkalo se to např. nenatřených přechodů pro chodce a kritického stavu chodníku před prvním stupněm základní školy.

Jistě jste si povšimli, že netrvalo dlouho a řada přechodů ve městě se ocitla v novém hávu. Doneslo se nám také, že v brzké době bude zahájena oprava kritizovaného chodníku před ZŠ.

Vítáme odstranění nedostatků. Proč to ale nešlo udělat již dříve? Musí se čekat až na volby? Uvidíme, jak tento "volební guláš" současným stranám ve vedení města ve volbách pomůže.

Pokud uspěje Nezávislé sdružení Nové Týniště, zavedeme systém vyměny informací občanů s městem v otázkách oprav a údržby města, jaký mají v Semilech.

 


Anketa

Existuje na Městském úřadu v Týništi nad Orlicí korupce?

ANO 61.8% (68)
NE 10.9% (12)
NEVÍM 27.3% (30)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Přes zisk pouhého jednoho mandátu se budeme po celé volební období snažit naplňovat programová východiska i náš program.